Blog mężczyzny przed czterdziestką, który ma nie wiele do powiedzenia, ale ciągle mówi.pasjonat drugiego człowieka, ciągle studiuję człowieka, ludzi i społeczeństwo. Kontakt pod adresem gotowynawszystko@gazeta.pl
RSS
czwartek, 19 marca 2009
Jedenasty
 Ostatnio moje życie przypomina bardziej schemat robota, niż człowieka. Ale nie ma co narzekać. W końcu mam co robić, mam się czym zająć. Tylko braki w snie robią swoje, a gdzieś w środku tli się iskierka buntu i pytanie dlaczego właśnie ja? Niestety, ale czasy kryzysu światowego nadeszły i dobrze się mają. Śmieszy mnie twierdzenie, że w naszym kraju są mało widoczne. Możliwe że tak jest gdy chodzi o osoby, które są bardzo namietne, ale co z pozostałymi grupami społecznymi?
05:17, gotowynawszystko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 marca 2009
Dziesiąty
  Ogólnie jest ok, nawet wieczorem zrobiłem ze znajomymi wypad do Media Mark, gdzie za grosze zakupiłem "Leidis" na vcd. Nigdy nie widziałem, aż grzech jeżeli chodzi o takiego maniaka filmowego jak ja. Oczywiście wyłowiłem więcej "perełek". A jutro wrócę po muzykę z filmu "Kochaj i tańcz". I obiecuję sobie że od jutra wracam do pisania książki. Mam dużo postanowień, aż się boję czy im sprostam.
21:35, gotowynawszystko
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 15 marca 2009
Dziewiąty
 Niespodziewanie wylądowałem wieczorem w kinie ze znajomymi na filmie "kochaj i tańcz". Powiem krótko - to film dla wszystkich którzy kochają tańczyć, którzy chcą spędzić miło czas przy pieknym jakże wzruszającym filmie. To opowieść o tym że warto walczyć o swoje marzenia, że one prowadzą nas do szczęscia. To film o pasjach,o miłosci. Serdecznie polecam...
 
 
23:01, gotowynawszystko
Link Dodaj komentarz »
Ósmy
 Właściwie będzie o niczym, ponieważ to własnie chyba wychodzi mi najlepiej. Jestem senny, cały dzien pada deszcz co wywołuje u mnie niezwykłą melancholię. Ciszę zabijam oglądaniem telewizji oraz czytaniem nudnych książek, ale w taką pogode jest ciężko się skupić. 
16:52, gotowynawszystko
Link Komentarze (2) »
Siódmy
  Dzisiaj znowu pogoda barowa za oknem, dobrze że nie muszę wychodzić. Z drugiej strony znając siebie po południu wyjdę, aby wysłać kupon totolotka. Byłem dzisiaj świadkiem ciekawego zdarzenia, ale o tym napiszę potem. Teraz muszę się zająć swoimi sprawami. Zastanawia mnie to zdarzenia z poranka - typowe spojrzenie paru osób na jedno zdjęcie. Ale dla mnie to coś więcej.
09:53, gotowynawszystko
Link Dodaj komentarz »Online Game