Blog mężczyzny przed czterdziestką, który ma nie wiele do powiedzenia, ale ciągle mówi.pasjonat drugiego człowieka, ciągle studiuję człowieka, ludzi i społeczeństwo. Kontakt pod adresem gotowynawszystko@gazeta.pl
RSS
wtorek, 24 marca 2009
Piętnasty
  W Bydgoszczy wróciła zima, dobrze że siedzę sobie w ciepłym mieszkanku i wszystko obserwuję przez okno. Z drugiej strony szkoda mi tych ludzi, którzy przemykają skuleni i trzęsący się ze zimna. W sklepach już wystroje swiąteczne i trochę mnie denerwuje nadmiar zajączków, koszyczków i tej całej komercjalizacji, a przy tym zapomina się czym są naprawde te Święta.
16:26, gotowynawszystko
Link Komentarze (2) »
niedziela, 22 marca 2009
Czternasty
 Popołudnie mam wolne, więc prawdopodobnie wybiorę się do kina. Nie wiem jeszcze na jaki film, ale z pewnością coś sobie wybiorę. Oczywiście wybieram komedie, żadnych horrorów, chociaż możliwe że zrobię wyjątek na "Nienarodzonego". 
05:24, gotowynawszystko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 marca 2009
Trzynasty
 Gdy zaczynałem to obiecywałem sobie, że każdego dnia pojawi się chociaż jedna notatak z mojego życia, ale niestety...czasami życie nas przerasta. Czasami patrząc wczesnie rano w lustro zadaję sobie pytanie co tutaj robię i jakie mam plany, czasami wydaje mi się że jestem w jakieś życiowej pułapce i tracę ochotę i potem nagle gdy dobiegam do granicy ludzkich wytrzymałosci, to wtedy zaczynam rozumieć że KTOŚ mi tych granic nie pozwala przekroczyć, że ktoś chce abym ciagle szedł do przodu. Nagle cudownie odzyskuję siły, jakaś niewidzialna siła pcha mnie do przodu dając radość i spokój w sercu. 
05:24, gotowynawszystko
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 19 marca 2009
Dwunasty
Co sie tutaj dzieje? Od rana usiłuję napisać parę słów i zawsze wyskakuje komunikat "wewnętrzny błąd serwera".Może teraz w końcu się uda?
19:33, gotowynawszystko
Link Dodaj komentarz »
Jedenasty
 Ostatnio moje życie przypomina bardziej schemat robota, niż człowieka. Ale nie ma co narzekać. W końcu mam co robić, mam się czym zająć. Tylko braki w snie robią swoje, a gdzieś w środku tli się iskierka buntu i pytanie dlaczego właśnie ja? Niestety, ale czasy kryzysu światowego nadeszły i dobrze się mają. Śmieszy mnie twierdzenie, że w naszym kraju są mało widoczne. A co z pozostałymi grupami społecznymi?
05:18, gotowynawszystko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4Online Game